Blog

12 września 2019

NC+ na kartę

NC+ telewizja na kartę z dekoderem

Jest to sprawdzony, niezawodny dekoder sprzedawany w ofercie NC+ TNK jako tuner odnowiony. Tuner odnowiony oznacza, że sprzęt może nosić bardzo minimalne ślady używania lub posiadać zupełnie nową obudowę. W każdym egzemplarzu znajduje się nowa karta, a na dekoder udzielana jest 12 miesięczna gwarancja producenta.

ITI 2849 jest nowoczesnym dekoderem typu combo umożliwiającym odbiór zarówno programów satelitarnych DVB-S2 jak i naziemnych DVB-T. Dzięki temu w jednym urządzeniu mamy pełną ofertę kanałów, które możemy również nagrywać po podłączeniu zewnętrznej pamięci USB (dysk, pendrive).

Duży zestaw gniazd AV znajdujący się na tylnym panelu pozwala na podłączenie dekodera zarówno do starszych telewizorów SD (złącze SCART)  jak i nowych HD poprzez cyfrowe złącze HDMI. Do dyspozycji mamy również optyczne wyjście dźwięku SPDIF dla zestawu kina domowego z dźwiękiem przestrzennym Dolby jak również gniazdo Ethernet umożliwiające podłączenie dekodera do domowej sieci i internetu.

Oferta NC+ telewizja na kartę z Pakietem Start+

Dostęp do ponad 130 kanałów, w tym 46 HD wraz z pełną ofertą ośmiu kanałów CANAL+ na jeden miesiąc.

Po miesiącu możesz wybrać ofertę:
Telewizji na Kartę (pre-paid, brak umowy) – 60 kanałów w tym 20 HD.
Podpisać abonamentową umowę z NC+

Oferta kanałów Telewizja na Kartę

W zestawie:
zewnętrzny zasilacz sieciowy, pilot z bateriami, karta kodowa telewizji nc+, instrukcja obsługi dekodera oraz opis oferty i aktywacji karty nc+

Gwarancja:
12miesięcy

UWAGA !

Dekoder ADB 5800 SX HD sprzedawany jest wraz z usługą dostarczania płatnych treści cyfrowych (telewizyjnych). Aktywowany dekoder z kartą nie może zostać zwrócony do sprzedawcy w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Przypisy numeryczne

1) Opłata 19,99 zł za miesiąc przy jednorazowym doładowaniu Pakietu Podstawowego na okres min. 3 miesięcy.  Przy jednorazowym doładowaniu Pakietu Podstawowego na okres od 1 do 3 miesięcy opłata wynosi 24,99 zł za miesiąc dostępu. Szczegóły w przewodniku po Ofercie „nc+ telewizja na kartę z pakietem Start+”.

2) Abonament 29,90 zł miesiąc na warunkach promocji Comfort+ dekoder własny dla Abonentów ze sprzętem własnym przy umowie zawartej na okres 12 miesięcy. Promcja ważna na dzień 1.03.016 r.

3) Dotyczy ofert Dostawcy dedykowanych dla Abonentów ze sprzętem własnym zakupionym w ramach Oferty „nc+ telewizja na kartę z pakietem Start+”, świadczonych w oparciu o odrębne od Przewodnika po Ofercie „nc+ telewizja na kartę z pakietem Start+” dokumenty. Powrót Abonenta, który skorzystał z ofert, o których mowa w zdaniu poprzednim, do Oferty „nc+ telewizja na kartę” nie jest możliwy, o ile Dostawca nie postanowi inaczej. Zapoznaj się z aktualnymi warunkami oferty i promocji na www.ncplus.pl

6) Pakiet bez opłat – grupa kanałów telewizyjnych do których Abonent uzyskuje Dostęp, każdorazowo na okres jednego miesiąca od wygaśnięcia Dostępu do Pakietu Podstawowego (Start+). Szczegóły w Przewodniku po Ofercie „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”.

9) W ramach zaznaczonych kanałów bloki reklamowe mogą występować jedynie pomiędzy audycjami. Poszczególne audycje i filmy nie są natomiast przerywane reklamami.

 

Więcej informacji na stronie NC+:

< TUTAJ >

Uncategorized
About Administrator